Toner Brother TN241C 1400 C G&G [NT-PB221C(TN241C)]

1,490 L

BROTHER TN241C

Vendmbajtëse

1,490 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A02933 Kategori: ,

Kompatibel me : Brother HL-3140CW,HL-3150CDW,HL-3170CDW;MFC9130CW,MFC-9140CDN,MFC9330CDW,MFC9340CDW

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg