Toner Lexmark E360H21E/E360H11E 9000 BK G&G [NT-CL360CF]

11,290 L

LEXMARK E360H21E/E360H11E

Vendmbajtëse

11,290 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A03193 Kategori: ,

Kompatibel me : Konica Minolta Magicolor 2400/2400w/2430DL/2450/2480MF/2490MF/2500/2530/2590MF

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg