TONER Sharp AR016T FU Eko-ORINK (16000fq) – BK EOL

5,090 L

TONER SHARP AR016T FU EKO-ORINK (16000FQ) – BK EOL

Placeholder

5,090 L

Add to cart
Buy Now
SKU: A06974 Categories: ,

TONER SHARP AR016T Sharp AR-5015, AR-5120 Sharp Sharp AR-5316, Sharp AR-5320 16000 BK Eko-ORINK

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg