Toner Xerox 106R01373 3500 BK G&G [NT-CX3250C]

5,490 L

XEROX 106R01373

Vendmbajtëse

5,490 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A02993 Kategori: ,

Kompatibel me : Xerox 3117/PE220 Samsung ML-1610 Samsung SCX-4521F/4321 DELL LASER PRINTER 1100

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg