TONER Xerox NT-CX6121XFM NINESTAR (2600fq) – M [83586] EOL

13,190 L

TONER XEROX NT-CX6121XFM NINESTAR (2600FQ) – M [83586] EOL

Placeholder

13,190 L

Add to cart
Buy Now
SKU: A07142 Categories: ,

TONER Xerox 106R01466C Xerox phaser 6121MFP 2600 M NINESTAR

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg