TONER Canon CEXV14 Eko-ORINK (8300fq) – BK [29047] EOL

2,290 L

TONER CANON CEXV14 EKO-ORINK (8300FQ) – BK [29047] EOL

Vendmbajtëse

2,290 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A06831 Kategori: ,

TONER Canon NPG28/GPR18/C-EXV14 Canon ImageRunner 2016, Canon Imagerunner 2018, Canon ImageRunner 20

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg