TONER Lexmark NT-CL540CFM(XXL version) NINESTAR 2000fq – M EOL

11,490 L

TONER LEXMARK NT-CL540CFM(XXL VERSION) NINESTAR 2000FQ – M EOL

Vendmbajtëse

11,490 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A07128 Kategori: ,

TONER Lexmark 540X 0 2000 M NINESTAR

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg