Case Instax Mini 12 Lilac Purple

1,899 L

Shopping Cart

No products in the cart.

Case Instax Mini 12 Lilac Purple

1,899 L

  • Përshtatet çdo kamerë të INSTAX Mini 12.
  • E disponueshme në 5 ngjyra tërheqëse: rozë e çelur, e bardhë, vjollcë, blu pastel dhe jeshile mente.
  • Dizajn elegant  me rrip shpatullash të përforcuar dhe të rregullueshëm.
  • E lehtë, kompakte dhe e qëndrueshme.
  • Logoja e INSTAX e shënuar
SKU: 135203 Kategori: , , , , Etiketa: ,
Case Instax Mini 12 Lilac Purple

1,899 L