Shporta e Blerjeve

Nuk ka produkte në shportë.

Home Të Reja Oferta 4Gamers Kontakt
Instax Mini 12 Clay Bundle Box
Instax Mini 12 Clay Bundle Box – White

13,990 L

13,990 L

Instax Mini 12 Clay Bundle Box – White

13,990 L

Instax Mini 12 Clay Bundle Box – White

Aparati më i ri i modeleve Instax mini tashme edhe bundle box. Përfshihet aparati, 1 film miniglossy me 10 shkrepje, album dhe çantë.

SKU: UN001705 Kategori: , , , , , Etiketa: ,

Përshkrim

Instax Mini 12 Clay Bundle Box – White

 

VIDEO

  • Instax Mini 12 ofron printime shumë të shpejta, duke mundësuar të shihni momentet tuaja në 5 sekonda.
  • Instax Mini 12 ofron mundesine e automatic exposure dhe flash control. Kështuqë mos u shqetësoni se keni harruar te ndizni flashin apo të bëni modifikime manuale. Ato tashmë janë automatike. Ju mjafon të shkrepni butonin dhe të prisni vetëm 5 sekonda për të dalë foto.

Informacion shtesë

Marka

Lloji

,

Ngjyra