Kordon GEMBIRD (C7), 1.8 m | PC-184-VDE

190 L

PC-184-VDE

  • Kordoni i rrymës i aprovuar nga VDE
  • Hyrja e prizës Euro dhe dalja C7
  • Priza të derdhura me lehtësim të integruar të sforcimit

190 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A05456 Kategori: ,
Gjatësia: 1.8 m
Priza hyrëse Euro 2 pin, priza dalëse C7

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg