Mini-Tastierë GEMBIRD Bluetooth | KB-BTF2-B-US

990 L

Lëvizshmëria dhe precizioni

Liri pa tel për kompjuterin tuaj
E përsosur për iPad dhe iPhone.
Rezistent ndaj pluhurit dhe lagështisë.
Kompakt – ideal për të udhëtuar.
Krejt i heshtur.
Windows 7 i pajtueshëm.
Teknologji wireless Bluetooth.
I përshtatshëm për iPhone, ipod, iPad ose Playstation 3.
Rehati silikoni.
Dizajn kompakt.
Dizajn rezistent ndaj ujit, pluhurit, acidit dhe alkalinës.
Rimbushëse përmes USB.
Shkruani vazhdimisht deri në 40 orë pa pasur nevojë të rimbushni baterinë.

990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
Standard: Bluetooth v.2.0
Tastiera: 49 Taste
Distanca e punës: Deri në 10 m
Furnizimi me energji elektrike: Bateri e integruar Li e rimbushshme përmes lidhësit Mini-USB
Konsumi i energjisë: 3 V DC deri në 10 mA
Përmasat: 111 x 65 x 12 mm
Pesha neto: 70 g
  • Një port USB për rimbushjen e baterisë

SHENIM: KB-BTF2 nuk është në përputhje me (të gjitha) telefonët dhe tabletët që përdorin Symbian ose Android ose me telefonat Blackberry.

Ngjyra

Zezë

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg