Shopping Cart

No products in the cart.

Home Të Reja Oferta 4Gamers Kontakt
Çanta shpine Laptopi Tigernu T-B3305A

3,990 L

3,990 L

Çanta shpine Laptopi Tigernu T-B3305A

3,990 L

Emri i markës: Tigernu
Nr modeli: T-B3305
Ngjyra: E zezë
Materiali kryesor: Oksford/ Poliester
Përmasat: 41 * 31 * 15cm
Madhësia e ndarjes së laptopit: 38 * 25cm (15,6)
Pesha: 0.85 kg
Kapacitet: 20-35 litra
Tjetër: Anti-vjedhje;
Përdoret për: Biznes, Kolegj, Ngjitje, Çiklizëm, Hiking, Udhëtim
SKU: 124940 Kategori: , , Etiketë:

Përshkrim

1. Portë karikimi USB për përvojë më të mirë të përdoruesit.
2. Kundër pikave të para të shiut dhe pëlhurë oxford e papërshkueshme nga uji.
3. Shtresa të dyfishta, zinxhir anti-hajdut.
4. Rezistente ndaj gërvishtjeve dhe goditjeve, e lëmuar dhe e qëndrueshme.
5. Dizajn ergonomik, rrjetë për frymëmarrje, jastëk të butë dhe rripa në formë S.
6. Mban depërtueshmërinë e ajrit dhe ul presionin e bagazhit.