Shopping Cart

No products in the cart.

Çanta shpine Laptopi Tigernu T-B3601

3,990 L

Emri i markës: Tigernu
Nr modeli: T-B3601
Ngjyra: E zeze
Materiali kryesor: Oxford
Përmasat: 44 * 30 * 17cm (15,6)
Madhësia e ndarjes së laptopit: 26 * 38cm
Pesha: 1 Kg
Kapacitet: 20 litra
Përdoret për: Biznes, koha e lirë, shkolla.
SKU: 123716 Kategori: , , , Etiketë:
1. Çantë laptopi 20L 15,6 inç.
2. Dizajni i portës së jashtme të karikimit USB.
3. Pëlhurë e papërshkueshme nga uji 600D Oxford.
4. Ndarje të shumëfishta, ndarje e arsyeshme.
5. Hapja dhe mbyllja 180 °.