Shopping Cart

No products in the cart.

Home Të Reja Oferta 4Gamers Kontakt
Çanta shpine Laptopi Tigernu T-B3319

4,150 L

4,150 L

Çanta shpine Laptopi Tigernu T-B3319

4,150 L

Emri i markës: Tigernu
Nr modeli: T-B3319
Ngjyra: Gri e hapur
Materiali kryesor: Najloni
Përmasat: 47 * 30 * 18cm (15,6)
Madhësia e ndarjes së laptopit: 26 * 38cm
Pesha: 1.2 Kg
Kapacitet: 20 litra
Përdoret për: Biznes, koha e lirë, shkolla.
SKU: 123709 Kategori: , , Etiketë:

Përshkrim

1. Material najloni i papërshkueshëm nga uji
2. Shtresa të dyfishta zinxhir anti-hajdut dhe anti-uje
3. Rezistent ndaj gërvishtjeve, rezistente ndaj goditjeve, e lëmuar dhe e qëndrueshme
4. Porte e karikimit të lëvizshëm USB
5. Dizajn ergonomik, rrjetë për frymëmarrje, jastëk të butë dhe rripa në formë S