Shporta e Blerjeve

Nuk ka produkte në shportë.

Home Të Reja Oferta 4Gamers Kontakt
Dylbi Olympus 8X21 RC II WP Bluhe

6,423 L

6,423 L

Dylbi Olympus 8X21 RC II WP Bluhe

6,423 L

  • Dylbi Olympus 8×21 RC II WP – Metal Magenta është një dylbi e lehtë, e papërshkueshme nga uji, ideale për shëtitje, ngjarje sportive dhe udhëtime në plazh.
  • Dizajni kompakt e bën këtë dylbi të lehtë për t’u futur në paketimin tuaj.
  • Optika me shumë shtresa transmeton imazhe të ndritshme, me kontrast të lartë me detaje të mprehta.
  • Zmadhimi 8x shfaq një kënd shikimi 6,3 gradë, i shkëlqyeshëm për pamje nga afër të veprimeve në terren dhe vëzhgim të detajuar të pamjeve në pushimet tuaja të ardhshme.
SKU: UNI133122 Kategori: , Etiketa: , ,

Përshkrim

Zmadhimi 8.0x
Prizmat e çatisë BK-7
Këndi i shikimit 6,3°
Optika Me shumë shtresa
Konstruksion I papërshkueshëm nga uji
Fokusimi Ergonomik i qendrës
Dizajn Kompakt i lehtë

 

Informacion shtesë

Marka

Ngjyra