Shopping Cart

No products in the cart.

Çantë Gaming Razer Rogue 13,3″- 41cm

10,990 L

Emri i markës: Razer
Modeli: Rogue
Ngjyra: E zezë
Përmasat: 14.30 x 26.01 x 41.02 cm
Madhësia e ndarjes së laptopit: 33.78 cm (13.3)
Pesha: 0.3 kg
Materiali: Najlon balisitk 1680D

S’ka stok

SKU: 120043 Kategori: , , , Etiketë:

I sjellë në jetë me materiale cilësore si për qëndrueshmëri ashtu edhe për dobishmëri, Razer Rogue Backpack përshtatet në mënyrë të përsosur në stilin e jetës tepër të lëvizshëm të “luftëtarit” urban.

Në krye të dizajnit të tij minimalist, kjo çantë shpine është bërë të jetë elastike, duke mbrojtur nevojat tuaja nga rreziqet e jetës së përditshme.

Çanta e re shpine Rogue 13.3 “është përshtatur posaçërisht për t’iu përshtatur me Notebooks Blade Stealth ose 13.3”.

Ky version më i vogël i paketës Rogue është me madhësi të përkryer për udhëtime ditore .

Brendësia është e veshur me TPU – një material i lëmuar, i papërshkueshëm nga gërvishtjet që ju lejon të vendosni dhe hiqni me lehtësi çdo gjë që mbani përreth.

Mbushja e saj siguron që Razer Blade juaj të mbetet i sigurt në dhomën e dedikuar të laptopit.