Shporta e Blerjeve

Nuk ka produkte në shportë.

Home Të Reja Oferta 4Gamers Kontakt
Mouse Logitech M170 Wireless (gri)

2,189 L

2,189 L

Mouse Logitech M170 Wireless (gri)

2,189 L

  • Wireless i besueshëm 2.4Ghz.
  • Lidhje e fortë dhe e qëndrueshme wireless nga distanca deri në 10 metra larg.
  • Pa asnjë vonesë ose braktisje, ju do të punoni dhe luani me besim.
  • Forma e mousit mbështet dorën tuaj për orë të tëra përdorimi të rehatshëm.
  • Forma ambidextrous dhe aftësia për të rivendosur funksionet e butonit të djathtë dhe të majtë e bëjnë M170 mousin ideal për dorën e djathtë ose të majtë.
SKU: 123673 Kategori: