Printer Brother MFP Laser DCPL5500DN
Printer Laser Brother MFP DCPL5500DN

Çmimi origjinal qe: 69,900 L.Çmimi i tanishëm është: 47,900 L.

Shopping Cart

No products in the cart.

Printer Laser Brother MFP DCPL5500DN

Çmimi origjinal qe: 69,900 L.Çmimi i tanishëm është: 47,900 L.

Printer Laser Brother MFP DCPL5500DN

Printer, skaner dhe fotokopje.
I pershtatshem per zyra dhe kancelari.
Shpejtesi printimi deri ne 40 faqe per minute.
Kapacitet deri ne 250 flete.
I pershtatshem per formate te ndryshme letre.
Printim bardh e zi.
Lidhja me fishe USB 2.0 dhe fishe LAN.

Printer Laser Brother MFP DCPL5500DN

Marka Brother
Funksioni i Printerit Printer Skaner Fotokopje
Ngjyrat e Printerit Bardh e zi
Lidhja e Printerit USB 2.0 & LAN
Rezolucioni i printerit 1200 x 1200 dpi
Skaner CIS
Madhesia e Printimit A4
Tipi i Printerit Laser

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Printer Brother MFP Laser DCPL5500DN
Printer Laser Brother MFP DCPL5500DN

Çmimi origjinal qe: 69,900 L.Çmimi i tanishëm është: 47,900 L.