PS4 Dead or Alive 6

5,990 L

Ekipi NINJA është krenar të njoftojë kthimin triumfues të ekskluzivitetit të famshëm të lojës luftarake me DEAD OR ALIVE. Luftëtarët që aspirojnë do të jenë në gjendje të përjetojnë Kampionatin e gjashtë Botëror të Luftimi VDEKUR OSE GJALL në fillim të 2019; dhe çdo luftë do të paraqitet me detaje të mahnitshme, duke i lejuar fansat të dallojnë shprehjet e ndërlikuara të fytyrës të pashembullta me ato që janë parë në shënimet e mëparshme.

5,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 121289 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg