Ps4 Yakuza Like a Dragon

2,989 L

Ka kaluar një vit i plotë që kur Kazuma Kiryu u largua nga bota e Yakuza gjatë ngjarjeve të Yakuza Kiwami. Fati, megjithatë, ka gjëra të tjera në plan për Dragoin legjendar të Dojima, dhe Kiryu e gjen veten përsëri në vijat e para të një lufte të mundshme të gjithanshme.

2,989 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 124519 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg