Ps4 yakuza Like a Dragon

6,990 L

Ngritja nga fundi i Içiban Kasuga, nga një familjeje të rangut të ulët Yakuza në Tokio, përballet me një dënim me 18 vjet burg pasi eshte burgosur për një krim që nuk e ka kryer. Kurrë mos e humb besimin, atij i shërben koha dhe kthehet në shoqëri për të zbuluar se askush nuk e priste atë jashtë, dhe klani i tij është shkatërruar nga njeriu që e respektonte më shumë. I ngatërruar dhe i vetëm, ai fillon një mision për të zbuluar të vërtetën pas tradhtisë së familjes së tij dhe për të rimarrë jeten e tij u kthye, duke u bërë një hero i pamposhtur.

6,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 125145 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg