PS5 Back 4 Blood Special Edition

5,990 L

Ju jeni në qendër të një lufte kundër të kapurve. Këto ushtri dikur njerëzore të një paraziti vdekjeprurës janë shndërruar në krijesa të tmerrshme të vendosura për të gllabëruar atë që ka mbetur nga qytetërimi. Me zhdukjen e njerëzimit në linjë, ju takon juve dhe miqve tuaj që ta çoni luftën kundër armikut, të zhdukni të kapurit dhe të rifitoni botën. Luaj me deri në 3 nga miqtë tuaj në internet ose dilni vetëm dhe drejtoni ekipin tuaj në betejë.

5,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 128083 Kategori: , , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg