Sandisk Microsdhc 32gb C4

1,490 L

Marka: SanDisk
Ngjyra: E zezë
Pesha e artikullit : 20 g
Kapaciteti i memorjes: 32GB
Shpejtësia e leximit: 4 megabajt për sekond

1,490 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: STKM0093 Kategori: , ,
  • Kapaciteti: 32 GB.
  • Vlerësimi i performancës së shpejtësisë: Klasa 4.
  • Lloji: Karta SanDisk MicroSDHC.
  • Siguria e integruar u mundëson përdoruesve të shkarkojnë, ruajnë dhe luajnë përmbajtje të sigurt. Përfshihet adaptori SD.
  • Shkalla minimale e transferimit të të dhënave prej 4 MB / sek.

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg