Tastierë GEMBIRD Compact | KB-UM-104

690 L

Saktësia në gishtat tuaj!

Butonat praktikë multimedialë
Shkrimi i heshtur dhe i rehatshëm
Windows 10 i pajtueshëm
Tastierë multimedia kompakte me 111-taste
9 butona praktike multimediale për internet dhe muzikë

690 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A05936 Kategori: ,
Lidhja: USB
Përmasat 410 x 133 x 23 mm
Pesha: 420 g
Gjatësia e kabllit: 130 cm

Windows 7/8/10Kërkesat e sistemit

  • Një port USB

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg