Tastierë Redragon Apas Rgb Mechanical Keyboard

7,490 L

The Redragon Redragon K535 Apas 104 Key RGB Wireless Mechanical Gaming Keyboard has everything you need to get an edge in gaming. Its slim design with 104 detachable low-profile switches makes it not only compact and comfortable to use but also more versatile in terms of customization. This full-sized keyboard is also very easy to connect to your PC thanks to its wireless 2.4G and Bluetooth connections, as well as the ultra-fast Type-C to USB cable that is detachable.

7,490 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 127906 Kategori: , , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg