Ultra Android Microsdxc 64gb 80mb/s Class 10

1,990 L

● Ultra Android Microsdxc 64 GB.
● Klasa 1 me shpejtësi të lartë ultra.
● Maks. Shpejtësia e leximit: 80 MB / s.
● Shpejtësia e klasës 10

1,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: STKM0090 Kategori: , ,
  • Kapaciteti 64 GB.
  • Shpejtësia e leximit deri në 80 MB / s.
  • Shpejtësi e lartë e varur për të shkrepur video Full HD (1080p) dhe foto me cilësi të lartë.
  • I përshtatshëm për të gjitha pajisjet pritëse microSDHC, microSDXC.

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg