Boks iDance Box Groove 216 MK2

Çmimi origjinal qe: 15,999 L.Çmimi i tanishëm është: 12,500 L.

Shopping Cart

No products in the cart.

Boks iDance Box Groove 216 MK2

Çmimi origjinal qe: 15,999 L.Çmimi i tanishëm është: 12,500 L.

  • iDance Groove 216 MK2 është një altoparlant karaoke me valë 100 W me një mikrofon me tela që ka një efekt ECHO.
  • Ka ndriçim shumëngjyrësh disko që reflekton në objektet dhe muret aty pranë.
  • Bateria e ringarkueshme e joneve të litiumit do të sjellë deri në 4 orë argëtim.
  • Rrotat në këtë altoparlant ju japin mundësinë ta çoni në çdo festë ku shkoni.
SKU: 132393 Kategori: , , , Etiketa: , ,
Jetëgjatësia e baterisë 2-4 orë
Përmasat 465 x 215 x 260 mm
Pesha 6.2 kg
Fuqia 100 W
Lidhje Bluetooth me valë
Bateria 1800 mAh
Mikrofoni Po
Të tjera, radio FM, USB MP3
Boks iDance Box Groove 216 MK2

Çmimi origjinal qe: 15,999 L.Çmimi i tanishëm është: 12,500 L.