Shopping Cart

No products in the cart.

Bundle Camera Instax Mini 12 Clay White

14,999 L

Shkrep kujtimet e tua ne cast. Aparati me fantastik vjen per ju nga marka cilesore FUJIFILM per te patur ne duar te gjithe momentet e bukura ne vetem pak sekonda.

Ideale per te krijuar kolazhet ne dhomen tuaj, per te surprizuar njerezit e dashur me fantazine e fotove te castit, per ti mbajtur ne portofol apo ne zyre e shume ide te tjera.

Ju shkrepni foton dhe ajo do te shfaqet menjehere ne format teper simpatik.

S’ka stok

SKU: 135188 Kategori: , , , Etiketa: ,

Modeli INSTAX mini 12 vjen bashke me aksesoret qe eshte mbajtesa e aparatit.

  • Nje album  ku mund te vendosni fotografite
  • Nje pako me letra fotografie (10 cope)
  • Cante per aparatin.
Ngjyra

Marka

Tipi

Lloji