Camera Instax Mini 12 Blossom Pink

Çmimi origjinal qe: 11,500 L.Çmimi i tanishëm është: 9,990 L.

Shopping Cart

No products in the cart.

Camera Instax Mini 12 Blossom Pink

Çmimi origjinal qe: 11,500 L.Çmimi i tanishëm është: 9,990 L.

  • Dizajn kompakt dhe i lezetshëm.
  • Përdredhni lehtësisht lentet për ta ndezur dhe fikur
  • Pasqyrë selfie e integruar për selfie të lehta
  • Modaliteti nga afër me korrigjim paralaks
  • Përmban ekspozimin automatik dhe kontrollin e blicit për foto të shndritshme që nuk janë “të lara”
  • Printon foto të menjëhershme me cilësi të lartë, 2″ x 3″ INSTAX MINI në afërsisht pesë sekonda (Koha e zhvillimit pas kësaj është afërsisht 90 sekonda).
  • Përdor filmin e menjëhershëm INSTAX MINI, i cili shitet veçmas.

Përfshin: Rrip dore, manual përdorimi, (2) bateri AA .

SKU: 135183 Kategori: , , Etiketa: ,
Camera Instax Mini 12 Blossom Pink

Çmimi origjinal qe: 11,500 L.Çmimi i tanishëm është: 9,990 L.