Shopping Cart

No products in the cart.

Drone Bumper 2.4

Çmimi origjinal qe: 9,490 L.Çmimi i tanishëm është: 8,255 L.

Bumper Drone Series – Një koncept krejt i ri i dronëve të veprimit me  mbrojtje 360ᵒ . Me dizajnin e unazës së mbrojtjes ndaj goditjes dhe të kërcimit, ato jo vetëm që ju mbajnë larg nga goditja e ndonjë pengese, por edhe kërcejnë prapa falë materialit të tij ultra-të butë. Trup rezistent, ju lehtësisht mund të rri pezull, të ulesh dhe të bësh foto në ujë të qetë.

S’ka stok

SKU: 121224 Kategori:
Përmasat e produktit 13.97 x 54.61 x 35.65 cm;
Pesha 950 gramë
Mosha e rekomanduar 8 vjeç e lart
Përfshihet telekomanda? Jo
Kërkohen bateri? po
Përfshihen bateritë? Jo