GEMBIRD 3.5 mm stereo audio cable, 2 m | CCA-404-2M

90 L

Gembird CCA-404-2M. Connector 1: 3.5mm, Connector 1 gender: Male, Connector 2: 3.5mm, Connector 2 gender: Male, Connector contacts plating: Nickel, Cable length: 2 m, Product colour: Black

90 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A04913 Kategori: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg