Kabllo GEMBIRD DisplayPort, 4K, 1,8 m | CC-DP2-6

650 L

CC-DP2-6

Fishe DisplayPort digital audio/video interface.

Mbështet rezolucionet e videos deri në 4K UHD (3840×2160) në 60 Hz dhe deri në 8 kanale audio.

Lidhje vetë-kyçëse me butonin praktik të lëshimit për zhbllokim të lehtë.

Lidhësit, përçuesit dhe mburoja e kabllove me cilësi të lartë sigurojnë performancë superiore të kabllit dhe lidhje të besueshme.

650 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A05040 Kategori: ,
Ndërfaqja: DisplayPort v.1.2
Lidhësit: 2x Displayport (mashkull)
Mbështetja e modalitetit të dyfishtë (PD ++): po
Mbështetje audio: 8 kanale, 24 bit
Gjatësia e kabllit: 1.8 m (6 ft)

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg