Kabllo Ndarëse Audio GEMBIRD | CCA-415-0.1M

150 L

CCA-415

  • Shpërndani muzikën tuaj.
  •  Ndajeni lehtë me kabllon tuaj audio.
Ngjyra, Marka
Choose an option / Choose an option

150 L

Spastroje
Shto në Shportë
Bli Tani
  • Kabllo ndarëse audio 3.5 mm.
  • Prizë e vetme stereo 3.5 mm për të dyfishuar bazat stereo 3.5 mm.
  • Gjatësia e kabllit: 10 cm

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg