Karrikë Gaming Trust GXT 707R Resto

24,900 L

Mbështetëse të rregullueshme me lartësi 360 °
Ngritja e gazit Klasa 4 për rregullimin e lartësisë.
90 ˚ 180 Sedilja e pjerrët me mundësi mbylljeje.
Përfshirë jastëk mesi dhe qafe të lëvizshëm dhe të rregullueshëm.
Kornizë e fortë dhe e fortë e bazës metalike.
Rrota të dyfishta të qëndrueshme.
Ngjyra
Choose an option

24,900 L

Spastroje
Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: N/A Kategori: , , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg