Shporta e Blerjeve

Nuk ka produkte në shportë.

Home Të Reja Oferta 4Gamers Kontakt
Kasë (Case) Gaming Kolink KLA-002 Midi-Tower Black

3,990 L

3,990 L

Kasë (Case) Gaming Kolink KLA-002 Midi-Tower Black

3,990 L

Kolink ka krijuar një reputacion të fortë për kasat me cilësi të lartë, por me çmime të përballueshme. Tani vjen jashtëzakonisht elegant Midi Tower KLA-002. Ka dy hapësira të jashtme hyrje 5.25 inç. Pjesa e përparme është bërë prej plastike me cilësi të lartë me pamjen me stil të aluminit me vija. Në ambientet e rregullta të KLA-002 ka shumë hapësirë ​​për pajisje dhe gjithashtu mjaft hapësirë ​​për ftohjen e ujit dhe menaxhimin praktik të kabllove.

SKU: 125910 Kategori: ,