Shporta e Blerjeve

Nuk ka produkte në shportë.

Home Të Reja Oferta 4Gamers Kontakt
Kufje Jabra BIZ 1500 Duo NC QD
Kufje Jabra BIZ 1500 Duo NC QD për Call Center

4,190 L

4,190 L

Kufje Jabra BIZ 1500 Duo NC QD për Call Center

4,190 L

Kufje Jabra BIZ 1500 Duo NC QD

Kufje Profesionale, me tel: perfekte për operatorët e Call Centerave dhe profesionistëve, të cilët punojnë me telefonata të gjata.

  • Mikrofon me opsion eleminimin e zhurmave te ambjentit
  • Te rehatshme per ore te gjata pune.
  • Rezistente ndaj përdorimit të gjatë.
  • Fleksibël

Për sasi + 5 copë kontaktoni për çmimin!

Përshkrim

Kufje Jabra BIZ 1500 Duo NC QD për Call Center

Kufjet janë plug-and-play me mbi 10,000 telefona tradicionalë tavoline. Ata janë gjithashtu të pajtueshëm me shumicën e platformave të suportit, duke përfshirë Cisco, Avaya dhe Genesys Cloud.

Për sasi + 5 copë kontaktoni për çmimin!

VIDEO

Mund t’ju pëlqejnë edhe…