Kufje PS5 Wireless Pulse 3D Audio Sony

Çmimi origjinal qe: 12,490 L.Çmimi i tanishëm është: 9,990 L.

Shopping Cart

No products in the cart.

Kufje PS5 Wireless Pulse 3D Audio Sony

Çmimi origjinal qe: 12,490 L.Çmimi i tanishëm është: 9,990 L.

Pulse 3D Audio Sony

  • Luaj në rehati me kufjet Wireless me mikrofon të optimizuar për tingujt 3D në aparatin PS5.
  • Falë karikimit USB Type-C dhe mikrofonave të dyfishtë të anullimit të zhurmës, mund të bisedoni lehtësisht në Party Chat.
SKU: 124549 Kategori: , , , Etiketë:
Marka: SONY
Emri: Pulse 3D
Lloji: Kufje pa tela
Dizajni: Shirit koke
Lidhshmëria:

 

-Përshtatës pa tel

-Lidhës kabllor audio 3.5 mm

Furnizimi:

 

-Bateri e rimbushshme

-Deri në 12 orë lojë pa tel

-Karikimi përmes USB Type C

Përmasat dhe pasha:

 

-Përmasat: 22 x 13 x 22,4 cm

-Pesha: 50 g

Përmbajtja e paketës:

 

-1 x kufje pa tela Sony Pulse 3D PS5

-1 x Kabllo USB Type C

-Kabëll audio 1 x 3,5 mm

-1 x Manual përdoruesi

Kufje PS5 Wireless Pulse 3D Audio Sony

Çmimi origjinal qe: 12,490 L.Çmimi i tanishëm është: 9,990 L.