Kufje Razer Kaira Pro White Wireless/Bluetooth 5.0 Xbox X/S/PC/Mobile

20,990 L

Shijoni performancën më të fundit audio që përqafon të ardhmen e Xbox. Futni Razer Kaira Pro për Xbox—një kufje me valë Xbox Series X që mbështet lojërat e lëvizshme Xbox. Pajisur me drejtuesit tanë më të mirë dhe mikrofonin e kufjeve, përjetoni tinguj dhe biseda zanore të shkëlqyera për lojëra të pakrahasueshme me tastierë dhe celularë.

20,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 128093 Kategori: , , Etiketë:

TriForce Titanium 50mm Drivers: With titanium-coated diaphragms for added clarity, these cutting-edge drivers can tune highs, mids, and lows separately—producing brighter, clearer sound with richer trebles and more powerful bass
HyperClear Supercardioid Mic: With great rear and side noise rejection, the detachable 9.9mm mic also has a sensitive low frequency response—supported by mic monitoring and game/chat balance to ensure optimal levels
Dedicated Mobile Mic: Hidden in the headset is a second mic that works without the HyperClear Cardioid Mic for convenient communication on the go or answering calls
Breathable Memory Foam Ear Cushions: Using a fabric weave that doesn’t trap heat, the headset is easy on the ears, while its soft padded headband provides even more comfort to stay in peak form during gaming marathons
EQ and Xbox Pairing Button: Tap twice to cycle through 4 EQ settings—such as FPS Mode that enhances in-game audio like enemy footsteps, and Bass Mode to amplify low frequency sounds / hold once to connect the headset to the console
Xbox Wireless and Bluetooth 5.0: Connects directly to the Xbox Series X|S with a great signal range that perfectly supports couch gaming, and Android or iOS smartphones for mobile Xbox gaming via Bluetooth 5.0

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg