Shporta e Blerjeve

Nuk ka produkte në shportë.

Home Të Reja Oferta 4Gamers Kontakt
Mbajtese monitori me 2 krahe GEMBIRD 1
Mbajtese monitori me 2 krahe GEMBIRD, me rrotullim, 13”-27”, deri n 7 kg

7,990 L

7,990 L

Mbajtese monitori me 2 krahe GEMBIRD, me rrotullim, 13”-27”, deri n 7 kg

7,990 L

Mbajtese monitori me 2 krahe GEMBIRD

Krahët rrotullohen, zgjaten dhe mblidhen

Mundëson pozicionim të lehtë ergonomik për tendosje të reduktuar

Punon me pothuajse çdo monitor LCD (maksimumi 27″)

Të qëndrueshme dhe të përshtatshme për monitorë 2 – 7 kg

Kapëse e fortë tavoline për fiksim të lehtë dhe të sigurt në tavolinën tuaj

E përputhshme me VESA (100 x 100 mm dhe 75 x 75 mm)

Mund t’ju pëlqejnë edhe…