Përshtatës GEMBIRD DVI-A (mashkull) në VGA 15-pin HD (femër) | A-DVI-VGA-BK

150 L

A-DVI-VGA-BK

  •  Adoptor Video DVI-A (mashkull) ne SVGA (femer).

150 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A05055 Kategori: ,
Fiksim i sigurte me vida
Këllëf i fortë plastik

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg