Përshtatës GEMBIRD Mini DisplayPort | A-mDPM-DPF-001-W

750 L

A-mDPM-DPF-001-W

  • Mini DisplayPort (mashkull) në DisplayPort (femër)
  • Mundëson lidhjen e një ekrani DisplayPort me një burim video Mini DisplayPort

750 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A05029 Kategori: ,
Ndërfaqja: DisplayPort v.1
Rezolucioni i videos: deri në 1920 x 1200 x 60 Hz
Gjatësia: 10 cm (16 cm përfshirë lidhësit)

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg