PRINTER BROTHER MFC LASER DCPL2512DYJ1
PRINTER BROTHER MFC LASER DCPL2512DYJ1, All in One, A4

Çmimi origjinal qe: 25,900 L.Çmimi i tanishëm është: 19,900 L.

Shopping Cart

No products in the cart.

PRINTER BROTHER MFC LASER DCPL2512DYJ1, All in One, A4

Çmimi origjinal qe: 25,900 L.Çmimi i tanishëm është: 19,900 L.

PRINTER BROTHER MFC LASER DCPL2512DYJ1

  • Multifunksional, printon, skanon, fotokopjon
  • Me lazer dhe printon bardhe e zi me rezolucionin 1200x1200dpi
  • Printon deri ne 30ppm dhe 15 faqe ne minute nga te dy anet
  • Skaneri me ngjyre dhe bardhe e zi me shpejtesi deri ne 30cpm
  • Madhësia maksimale e skanimit, 215.9 x 355.6 mm
  • Lidhje me USB 2.0
  • Permasat: 409 x 398.5 x 318.5mm ngjyre gri e erret

PRINTER BROTHER MFC LASER DCPL2512DYJ1

Marka Brother
Funksioni i Printerit Printer , Skaner, Fotokopje
Lidhja e Printerit USB 2.0
Printime Per Minute Nga 21 deri 30 PPM
Madhesia e Printimit A4
Rezolucioni 1200 x 1200dpi
Tipi i Printerit Lazer

 

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

PRINTER BROTHER MFC LASER DCPL2512DYJ1
PRINTER BROTHER MFC LASER DCPL2512DYJ1, All in One, A4

Çmimi origjinal qe: 25,900 L.Çmimi i tanishëm është: 19,900 L.