Përshtatës GEMBIRD USB 2.0 Type-C (CM / AF) | A-USB2-CMAF-01

250 L

A-USB2-CMAF-01

  • Adapter USB 2.0 tip-C (mashkull) në tip-A (femër)
  • Mundëson lidhjen e çdo pajisje standarde USB 2.0 me portat e reja USB të tipit C

250 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A05716 Kategori: ,
Ndërfaqja: USB 2.0, e pajtueshme përpara me USB 3.0 dhe USB 3.1
Lidhësit: USB Type-C (mashkull), USB Type-A (femër)
Shkalla e transferimit të të dhënave: deri në 480 Mb / s

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg