PS4 Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands Standard Edition

2,490 L

Në Wildlands të Tom Clancy’s Ghost Recon®, karteli i drogës Santa Blanca ka transformuar vendin e bukur të Bolivisë në një narko-shtet të rrezikshëm, duke çuar në paligjshmëri, frikë dhe dhunë të shfrenuar. Me rritjen e ndikimit të tyre shkaterrues, karteli do të shkatërrojë të gjithë këtë vend.
Por e gjithë shpresa nuk humbet.

Ju dhe ekipi juaj elitar i Fantazmave duhet të depërtoni dhe shkatërroni kartelin vdekjeprurës për të shpëtuar Bolivinë dhe njerëzit e saj, nga kolapsi total.

2,490 L

Add to cart
Buy Now
SKU: 115512 Categories: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg