Skaner Dore 1d/2d Birch Bs-011bu

8,050 L

BS-011 është një nga produktet thelbësore për transformimin tuaj dixhital për të skanuar simbolet 2D / D përfshijnë kodet më të njohura PDF-417, DataMatrix dhe QR.

  • Imazhi: CMOS 640 x 480
  • Burimi i dritës: duke synuar 617 nmLRD, ndriçimi: 6500K LED
  • Rezolucioni: Kodi 1D 39 (4 mil), kodi 2D QR (6.6 mil)

 

8,050 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A08034 Kategori: , , ,
Functionality & Operation
Communication interface USB
1D Barcode Symbologies All standard one-dimension barcodes
2D Code Symbologies PDF417, Data Matrix, QR code, Aztec, MaxiCode, GS1 DataMatrix, GS1 QR Code
Optical
Light source visible red LED 617 nm
Depth of scan field 0 ~ 24 cm
Minimum symbol contrast 45%
Maximal pitch angle 60°
Bar code scanner 2D Imager
Electrical
Power Source +5 VDC ±5%
Power Consumption – Standby 80mA
Power Consumption – Operation 250mA
Mechanical
Dimensions Width: 70mm, Height: 175mm, Length: 97mm
Weight 120g
Body housing ABS plastic with rubber
Maximal rotation angle 65°
Color black
Environment
Operating temperature -20 to 50°C
Storage temperature -40 to 80°C
Maximal ambient light 100000lux
Operating humidity (non-condensing) 5 to 95%

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg