Smart Watch Amazfit Neo Black

6,590 L

Monitorim i pandërprerë i ritmit të zemrës dhe gjumit: Amazfit Neo Smartwatch monitoron rrahjet e zemrës 24/7. Gjithashtu monitoron gjumin tuaj.
RETRO DESIGN 1.2” : Siguron shkueshmëri të qartë nën dritën e diellit.
KOHËZGJATJA E BATERISË PËR 28 DITË: The Amazfit Neo fitness smartwatch mund të shkojë deri në 37 ditë me një karikim të vetëm, në varësi të përdorimit.
REZISTEND NDAJ UJIT DHE GODITJEVE: Deri në 50m thellësi.
MESSAGE AND PHONE CALL NOTIFICATIONS: Amazfit Neo smartwatch for men and women can sync with text messages, e-mails, and notifications from a number of popular apps on your smartphone such as Call Reminders, Alarm Clock, Sedentary Reminders, etc.

6,590 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 125587 Kategori: , , , , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg