Speaker Logitech Z-623 – speaker system – for PC

23,990 L

Sistemi i altoparlantëve Logitech Z623 me sistemin 2.1 të certifikuar nga THX jep tingull të kthjellët dhe të fuqishëm, me 200 watts (RMS) fuqi – për muzikë, filma dhe lojëra.

23,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 127798 Kategori: , Etiketë:

THX-certified 2.1 speaker system brings your music, movies and games to life in immersive studio-quality audio; Satellites: 2 x 35 Watt
RCA and 3.5 millimeter inputs make it easy to plug in up to 3 audio devices – your computer, iPod, game console, DVD player and more
2 satellite speakers and a powerful subwoofer deliver sound big enough to fill even large entertainment rooms.Please Note: Kindly refer the User Guide before use.
Compatible with Television,Computer,Smartphone,Tablet,Music player,DVD player,Blu-ray player,PlayStation,Xbox,Wii. System Requirements: Works with any device with either a headphone jack (3.5 millimeter) or RCA input.
400 Watts Peak/200 Watts RMS power delivers amped audio from this 2.1 speaker system. Subwoofer-130 W. Dimensions( H x W x D)-Subwoofer-11.2 x 12.0 x 10.5 inches. Right Satellite-7.7 x 4.6 x 5.0 inches. Left Satellite-7.7 x 4.6 x 5.0 inches

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg