Switch Minecraft Dungeons Ultimate Edition

5,290 L

Përjetoni historinë e plotë të Minecraft Dungeons nga fillimi deri në fund. Merrni versionin Ultimate që përfshin lojën bazë dhe të gjashtë DLC-të: Jungle Awakens, Creeping Winter, Howling Peaks, Flames of the Nether, Hidden Depths dhe Echoing Void – të gjitha me një çmim më të ulët sesa blerja e lojës dhe çdo DLC veç e veç. Luftoni një sërë turmash, eksploroni nivele të rritjes së dimensioneve dhe zbuloni thesare të patreguara ndërsa ndiqni historinë e Arch-Illager dhe Orb of Dominance.

5,290 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 127942 Kategori: , , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg