Shporta e Blerjeve

Nuk ka produkte në shportë.

Home Të Reja Oferta 4Gamers Kontakt
Switch Monopoly Madness (Code In A Box)

3,890 L

3,890 L

Switch Monopoly Madness (Code In A Box)

3,890 L

Manjati ynë i preferuar i pasurive të paluajtshme po shkon në një pushim të fituar mirë dhe ai po kërkon një qëndrim të përkohshëm. Metoda e tij e përzgjedhjes? Një garë për famë dhe pasuri! Këtë herë rregullat kanë ndryshuar paksa: përfshihuni në një garë të furishme konkurruese në kohë reale për të parë se kush ka çfarë duhet për të zënë vendin e z. Monopoly!

SKU: 128371 Kategori: , Etiketa: ,