Shopping Cart

No products in the cart.

Home Të Reja Oferta 4Gamers Kontakt
Tablet Amazon Fire HD 8” 32GB

13,689 L

13,689 L

Përzgjidhni mundësi

Tablet Amazon Fire HD 8” 32GB

13,689 L

  • Ekran 8 “HD, hapësira e ruajtjes 2X (32 GB hapësirë e brendshme dhe deri në 1 TB me kartën microSD) + 2 GB RAM.
  • Jetëgjatësia e baterisë gjatë gjithë ditës – Deri në 12 orë lexim, shfletim në internet, shikim video dhe dëgjim muzike.
  • Tani me USB-C për karikim më të lehtë. Karikohet plotësisht në më pak se 5 orë (me kabëll + përshtatës të përfshirë).
  • 30% më shpejt falë procesorit të ri quad-core 2.0 GHz.
  • Shijoni aplikacionet tuaja të preferuara si Netflix, Facebook, Hulu, Instagram, TikTok dhe më shumë përmes Appstore të Amazon (Google Play nuk mbështetet).
  • Futja e Modalitetit të Lojërave – Një përvojë lojrash pa vëmendje dhe e optimizuar.
SKU: N/A Kategori: , Etiketa: , ,

Përshkrim

‘-Pa duar me Alexa, duke përfshirë këmbyesin on / off.
-Kamera para dhe prapa 2 MP me regjistrim video 720p HD.
-Wi-Fi i zgjeruar me bandë dyfishe.